• Gra Ewakuacja

Symbol: WGPTLP0UN089180
Wiek Od 14 lat
215.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 35
Dostępność 24 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 502269379

Zostaw telefon

Ewakuacja

Ewakuuj planetę na pokładach statków kosmicznych i zasiedl Nowy Świat w zaawansowanej grze strategicznej Vladimira Suchego.

Kosmiczna przeprowadzka
Na starej planecie pozostała resztka zasobów i w pełni funkcjonalna gospodarka, ale ta planeta lada moment umrze. Nowa jest żywa i pełna surowców, ale trzeba ją skolonizować. Kosmiczna przeprowadzka wymaga od graczy budowy statków i sprawnego demontażu i przenosin, by nowa infrastruktura ruszyła z kopyta, zanim stara stanie się kompletnie niewydajna.

2 ekonomie
Zarządzaj produkcją na dwóch planetach i koordynuj transport między nimi na pokładzie statków kosmicznych. Ewakuuj ludzi, zasoby i infrastrukturę. Zasiedlaj nowe lądy, montuj fabryki i stadiony.

Trudne balansowanie
Uważnie planuj, które fabryki i kiedy przetransportujesz do Nowego Świata. Stracisz dostęp do ich produkcji na starej planecie, ale po jakimś czasie wzmocnią twoją infrastrukturę na tej nowej.

Drzewko technologiczne
Rozwijaj technologie. Każdy z graczy dysponuje zestawem 9 unikatowych technologii, które może odkryć w trakcie rozgrywki, zyskując specjalne zdolności.

Dynamiczny system akcji
Od ciebie zależy, ile akcji wykonasz w trakcie rundy. Im więcej, tym wyższy koszt Energii, ale też hojniejsze premie i szybszy awans na torze Postępu poprawiający dostęp do nowej planety.

Wielowymiarowa
Zanurz się w ogromie zależności, wyborów i taktyk, z kartami celów jako przewodnikiem. To szalenie wynagradzająca gra, ale i złożona, o progu wejścia wymagającym od graczy pewnego ogrania.

Błyskotliwa
Odkryj niezwykłe ujęcie tematu kosmicznej kolonizacji znakomicie spiętej z mechaniką gry. To nie jest gra wyłącznie dla fanów science-fiction - ale będąc takim fanem nie sposób jej nie pokochać :)

Modułowa
Wypróbuj warianty, które eksponują nowe oblicza gry: wariant zaawansowanych akcji, moduły z alternatywnymi celami i tryb wyścigu z nowymi warunkami zwycięstwa.

Znakomite solo
Sprawdź pozytywne opinie graczy o rozgrywkach jednoosobowych. Wieść niesie, że to jedna z najlepszych gier Vladimira Suchego do grania w pojedynkę!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie